Aanwezige bronnen : alllim

© LGGI

Home

Bronnen

Feiten /
Personen

Info

Plaats

Datum

Gezin
combinatie

Huwelijk
+ mogelijk gezin

Help Left Bron
Klik in de bovenbalk om direct naar
een van de zoekschermen te gaan.
U kunt kiezen uit zoeken op
  • Feiten (3015912)
  • Personen (11287107)
  • Info (3391613)
  • Plaats (2698820)
  • Datum (1140552)
of

Kies een van de aanwezige
deelbronnen,door op het
gewenste nummer te klikken
Plaats

Totaal 2153 records

 Aanwezige
deelbronnen
 
 Type   Plaats   Omschrijving   Aantal   LGGI
bron
 
Aantal
scans
404OverlijdensaangifteMaastrichtGenlias overlijden1111142690 
403Geboorte-aangifteMaastrichtGenlias geboorte931672689 
2021DoopRoermondDopen Roermond 1559-1821397422619 
238OverlijdensaangifteHeerlenGenlias overlijden385392379 
1957DoopMaastrichtKlappers Catharina Maastricht356402200 
463OverlijdensaangifteVenloGenlias overlijden333782757 
462Geboorte-aangifteVenloGenlias geboorte299822756 
434OverlijdensaangifteRoermondGenlias overlijden277512722 
336OverlijdensaangifteKerkradeGenlias overlijden260232610 
181Burgerlijk huwelijkMaastrichtGenlias huwelijk252372306 
433Geboorte-aangifteRoermondGenlias geboorte240072721 
466OverlijdensaangifteWeertGenlias overlijden2288127614961
48Geboorte-aangifteNederweertBurgerlijke stand geboorteaangifte217482456 
322OverlijdensaangifteVenrayGenlias overlijden211012553 
2188OverlijdensaangifteSittardBS overlijden 1798 - 19421941327392
395Geboorte-aangifteKerkradeGenlias geboorte193542681 
465Geboorte-aangifteWeertGenlias geboorte19417276019569
2128DoopMaastrichtDopen H.Martinus 1628-1796 klapper189282892 
15Geboorte-aangifteKerkradeBS Geb, Huw , Overlijdens , Kerkrade172292129 
380Geboorte-aangifteHeerlenGenlias geboorte159222666 
17OverlijdensaangifteKerkradeBS Geb, Huw , Overlijdens , Kerkrade154492129 
400OverlijdensaangifteMaasbreeGenlias overlijden150712686 
2190Geboorte-aangifteSittardBS geboorte 1798 - 19021505827389455
49OverlijdensaangifteNederweertBurgerlijke stand overlijdensaangifte147862457 
362OverlijdensaangifteEchtGenlias overlijden146532644 
275Geboorte-aangifteVenrayGenlias geboorte137982500 
352Geboorte-aangifteBergenGenlias geboorte135172633 


© LGGI

Limburgs Genealogisch Geschiedkundig Informatiecentrum

WebGRIS 1.40

localhost:3306 database alllim

Today : 26 - April - 2017